Fotokalendáre pro rok 2020

Úvod / Fotokalendár

Fotokalendár

Hľadáte kalendáre, ktoré Vám netradične a krásne oživia interiér, pracovňu či kanceláriu?  Fotokalendáre tlačíme na kvalitný pevný papier s vysokou farebnou stálosťou fotografií.

Netradičný darček

Väčšinou ide o vytvorenie fotokalendára s deťmi či vnukmi pre prarodičov. Snímky z dovolenky alebo fotografie Vášho zvieracieho kamaráta môžu dotvárať interiér domu či bytu. Vytvorte si fotokalendár s vlastným fotografiami priebehu niekoľkých minút online.

Zvoľte si nižšie Vami požadovaný typ Fotokalendáre a stlačte tlačidlo pokračovať.

Všetky kalendáre sú v slovenskej verzii.

 

Ročný fotokalendár jednolistý   od 2.30 €

Ročný fotokalendár jednolistý

Ročný fotokalendár na výšku veľkosti A3 a A4 je určený na zavesenie poprípade na zarámovanie.

Všetky kalendáre sú v slovenčine

Vstúpte
Mesačný fotokalendár na výšku  od 11.65 €

Mesačný fotokalendár na výšku

Mesačný fotokalendár na výšku obsahuje s titulnou stranou 13 fotografií. Veľkosti A3, A4, A5 a  sú určené na zavesenie. 

Vstúpte
Mesačný štvorcový kalendár od 7.76 €

Mesačný štvorcový kalendár

Mesačný fotokalendár v tvare štvorca obsahuje 12 fotografií. Môžete si zvoliť z troch veľkostí štvorcového fotokalendára. Všetky kalendáre sú určené na zavesenie.

Vstúpte
Luxusný dvojmesačný kalendár na výšku od 15.55 €

Luxusný dvojmesačný kalendár na výšku

Dvojmesačný fotokalendár na výšku obsahuje 6 fotografií. Zvoliť si môžete z dvoch veľkostí kalendárea. Oba formáty sú určené na zavesenie.

Vstúpte
1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie

Spracovanie fotokalendárov

Ku spracovanie každého fotokalendára pristupujeme s maximálnu starostlivosťou. Každú zaslanú fotografiu graficky upravíme, tak aby bol konečný výsledok profesionálny. Fotokalendáre sú zviazané krúžkovú väzbou s háčikom na zavesenie.

Fotografie na kalendár

Vyberte si Vaše obľúbené fotky a jednoducho si nechajte vytvoriť unikátny kalendár z vlastných fotografií. Fotografie z dovolenky, obľúbené motívy, deti či rôzne akcie môžu tvoriť snímky vo Vašom fotokalendári. Záleží na Vašej fantázii, ktoré fotografie si vyberiete a zvečníte.

 

Mesačný fotokalendár

Mesačný fotokalendár patrí medzi najobľúbenejšie. Kalendáre ponúkame v rôznych veľkostiach a tvaroch. Všetky formáty sú určené k zaveseniu. Fotokalendár veľkosti A5 sa stojanom je určený na umiestenie na stôl. Na výrobu mesačného kalendára je potrebných 12 až 13 fotografií.

Dvojmesačný fotokalendár

Dvojmesačné fotokalendáre sú určené len na zavesenie. Vybrať si môžete kalendár na šírku alebo na výšku. Pre tieto kalendáre je nutné dodať 6 fotografií..

Naša ponuka kalendárov z vlastných fotografií zahŕňa ročný kalendár na zavesenie a dvojtýždenný stolný kalendár sa stojanom.