Ponuka pre fotoštúdiá a fotografy

Úvod / Pre fotografov

Ste profesionálny fotograf alebo zapálený zdatný fotoamatérov?

Vlastníte a prevádzkujete fotoštúdio, zaoberáte sa fotografovaním svadieb, škôl, škôlok alebo portrétne a technickú fotografií? Ponúkame Vám zaujímavú dlhodobú spoluprácu s našou laboratóriom. Môžete využiť celé portfólio našich služieb v odbore spracovanie fotografií a fotodarčeky s využitím zaujímavých benefitov:

  • Vašu zákazku spracujeme prednostne
  • Pri dlhodobejšej spolupráci ponúkneme profi zľavu.
  • Budeme vždy v kontakte a ihneď riešiť akúkoľvek neštandardné situáciu

Spolupracujte s nami

Či už fotíte produktovú fotografiu, svadby alebo školské skupiny, vždy sa môžete spoľahnúť na exkluzívny servis našej fotolaboratória. Sme totiž sami fotografi a ponúkame okrem iného podobné služby ... tým pádom vieme, ako má taká fotografie vyzerať. Môžeme Vám ponúknuť najnižšiu možnú cenu a pritom najvyšší štandard spracovania, počínajúc skúseným personálom a končiac vynikajúcim použitým materiálom Kodak.

Ako začať so spoluprácou?

Zaregistrujte sa. Vyplňte náš jednoduchý registračný formulár a napíšte nám na mail info@online-fotografie.cz, že by ste boli radi zaradení do kategórie spolupracujúcich fotografov. Po registrácii Vám zašleme uvítací zľavu vy výške 5%, ktorú môžete okamžite použiť na prvú objednávku a vyskúšať tým naše kvality.

Zašlite nám aj odkaz na Vašu fotogalérii na webe, Facebooku alebo Instagramu - urobíme si tak obrázok, čo fotíte a lepšie spracovanie prispôsobíme Vašim potrebám.

A môžete objednávať. Podľa Vášho obratu Vás zaradíme do zľavového systému od 3 do 10%. Jednoducho ako Váš ročný obrat narastá, narastá aj Vaša zľava. Navyše môžeme dohodnúť aj špeciálnu zľavu pre konkrétnu špeciálnu objednávku.

Tak ideme na to!

Prajeme dobré svetlo.

Team Online-Fotografie.sk

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie