Vaše fotografie prenesené na biele maliarske plátno

Úvod / Foto obrazy na plátne

 

foto obrazy na plátne

Netradičný materiál a skvelá kvalita tlače

Osobitý obraz do Vášho interiéru. Uchovajte skvelé okamihy.

Zachytili ste fotoaparátom zážitok, s ktorým sa chcete pochváliť? Nechajte si vytvoriť unikátny foto obraz. Ponúkame Vám možnosť prenosu Vášho obľúbeného fota na plátno v najvyššej kvalite. Vďaka tlači fotografie na plátno získate originálne obrazy do Vášho interiéru, ktoré nikto iný nemá, pretože práve vy ste ich tvorcom.

Vlastnosti produktu

  • tlač na maliarske plátno s možnosťou výberu štruktúry a gramáže
  • skrytý rám z masívneho dreva
  • fotoplátno kvalitne vypnutej
  • môžete ihneď zavesiť na stenu - dodávame vrátane závesných vešiačikov
  • veľký výber formátov
  • doba spracovania 48 hodín

 

Chcem objednať foto obraz

Vďaka moderným technológiám prenosu digitálnej fotografie na maliarske plátno, môžete zhmotniť svoje zážitky, spomienky a zaujímavosti do podoby fotoobrazu. Vytvorte si unikátnu fotoobraz z Vašich najsilnejších zážitkov, zhmotniť môžete napríklad svadobné fotografiu, foto z narodenie dieťaťa alebo akékoľvek fotky, ktoré pre Vás majú veľký význam.

Fotoobraz môže byť tiež vhodným darčekom pre Vašich blízkych. Obdarujte svoju babičku fotom vnúčat či celé rodiny alebo urobte radosť svojmu partnerovi. Fotoobraz vytvorí z Vášho interiéru príjemné miesto plné spomienok a zážitkov, s ktorými sa môžete podeliť s návštevou bez vyťahovania fotoalbumu. Vytvorte si vlastné foto na plátno, ktoré zútulnia Váš interiér.

Ako vzniká foto na plátno

V prvom rade skontrolujeme a upravíme Vami zaslanú fotografiu a vyretušuje nedostatky a fotku upravíme do požadovaného formátu, ktorý je o niečo väčší než výsledný obraz, kvôli okrajom, ktoré sa ohýbajú cez rám. Potom už nasleduje tlač na fotoplátno a následná impregnácia špeciálnym UV lakom. Po riadnom vyschnutí farieb je fotoobraz napnutý na drevený rám.

 

Dřevěný rám 
Dřevěný rám.
Plátno s fotografií 
Připravená fotografie.
Napínání na dřevěný rám 
Napínání fotoplátna na rám.
Překrytí rámu fotoobrazem 
Překrytí dřevěné výztuže.
Fixace fotobrazu  
Fixace fotoobrazu.
Vypnutý fotoobraz 
Detail fotoobrazu.
Zkompletovaný fotoobraz 
Zkompletovaný fotoobraz.
Fotoobraz v interiéru 
Umístění v interiéru.

 

Formáty foto obrazov na plátno

Ak sa rozhodnete pre foto na plátno, môžete vyberať z niekoľkých formátov fotoobraz. Pre Vaše fotoobrazy ponúkame formáty od 20x30cm až po panorámu 50x100cm (podrobnejšie informácie nájdete v cenníku). Záleží len na Vás, aký formát si pre Váš fotoobraz zvolíte, väčšie rozmery však pôsobí luxusnejšie, formáty vyberajte predovšetkým podľa dispozícií priestoru, kde bude fotoobraz umiestnený.

Chcem objednať foto obraz

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie

Vyskúšajte foto obraz

Fotoplátno 20 x 30 cm

Za skúšku to predsa stojí! Jedna fajn fotografie na šírku alebo i na výšku, treba Vaše bábätko, ktoré je samozrejme zo všetkých najkrajšie ... Ale keď z nej necháte vyrobiť obrázok na plátne, uchováte spomienku takmer na veky a každý, kto obrázok uvidí zavesený na stene ho iste pochvália. A možno vám vznikne časom krásna galérie fotopláten, ako to Vaše dieťatko rastie ....

A stojí to ako jeden obed v reštaurácii ...