Tlač veľkoformátových fotografií

Úvod / Veľkoformátové fotografie

Veľkoformátové fotografie

velkoformátové foto

  • Tlač z klasickej digitálnej fotografie s možnosťami mat aj lesk
  • Ručná  kontrola každého obrázka
  • Špeciálna tvrdý fotopapier Ilford alebo Fomei
  • Špeciálne neblednúce farby
  • Formáty až do 60x120cm

Ako veľkoformátové tlačíme fotografie od rozmerov 40x50cm až do maxima 60x120 cm. Pretože veľkoplošné fotografie najčastejšie slúžia ako nástenná dekorácia, zámerne používame pevnejší fotopapier a špeciálne farby, ktoré neblednú pôsobením svetla. Tlač samotnej fotografie prebieha po dôkladnej kontrole kvality snímky za asistencie technika, aby bola zaručená očakávaná kvalita.

Výrobca udáva životnosť tlače až 60 rokov!

kontrola grafikomkontrola grafikom
expedicia do 48 hodinexpedície do 48 hodín
mnoho formátovmnoho formátov

 

 

 

 

Veľkoformátové fotografie pripravujeme na tlač pomocou profesionálnych programov Photoshop a Topaz Labs a vďaka tomu dokážeme doviesť k dokonalosti aj pomerne zlú fotografiu ... a keby predsa niečo bolo zle, ihneď Vás budeme kontaktovať a rozhodne Vám nevyrobíte nepodarok.

Automaticky upravujeme kontrast, ostrosť a farebné podanie vždy s ohľadom na pôvodný zámer fotografa. Ostatné zásahy do snímky (retuše, orez, prevod do čiernobielej a pod.) vykonávame len na výslovné želanie zákazníka. Svoje želanie jednoducho napíšte do poznámky na konci objednávky.

Tip: ak máte problémy s nahrávaním veĺkoformátových fotografií do nášho systému, pošlite nám ich cez uschovna.cz alebo iné cloudové úložisko. Veľkosť veĺkoformátových panoramatických fotografií je zvyčajne značná a môže ľahko prekročiť limit pre nahrávanie.

  • Chcete z fotky obraz na stenu? Vedľa veľkoformátovej fotografii ponúkame tiež pekná fotoplátna.
  • Niečo nefunguje? Pozrite sa do poradne.

Vložit fotky...

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie

Vyvolanie a tlač veľkoformátových fotografií - veľkosti a ceny

Za veľkoformátovú fotografiu vykonanú na tvrdý papier neblednúcimi farbami, v matnom alebo lesku, zaplatíte len 12,90 € za formát 40x50 cm. Celkovo ponúkame osem ďalších formátov tak, aby sme uspokojili akúkoľvek objednávku. Najväčší rozmer veľkoformátových fotografií v našej ponuke je 60x120 cm za 39,90 € Sk. Pri objednávke od 25 ks výš dostanete individuálnu cenu.

  • Kompletný cenník nájdete na tomto odkaze.

Veľkoformátová fotografie ako netradičný darček

Veľkoformátová tlač vedľa svojej primárnej úlohy v reklamnom priemysle získava čoraz väčšiu popularitu aj v interiéroch domácností ako plagát alebo obraz na stenu. Darujte fotografie svojich detí alebo obľúbeného maznáčika ako netradičný darček prarodičom, alebo si ako veľkoformátovú fotku Zvečnite svoje obľúbené miesto v prírode. Viete, že vieme väčší počet snímok spojiť do panoramatickej fotografie?

Prečo veľkoformátové fotografie objednávať z domova?

Registráciou na našich stránkach dostanete výnimočnú šancu dokončiť rozpracovanú fotoobjednávku pokojne aj na druhý deň a z iného počítača, navyše získate informácie o priebehu vypracovanie objednávky v reálnom čase. Z pohodlia domova dnes môžete objednať veľkoformátové fotografie bez cestovanie po meste a bez strachu, že sa fotografie pri doprave pokrčia. Doručíme je podľa dohody v priebehu niekoľkých dní.