Veľkoformátové fotografie

Tlač veľkoformátových fotografií

Úvod / Veľkoformátové fotografie

Veľkoformátové fotografie

velkoformátové foto

  • Tlač z klasickej digitálnej fotografie s možnosťami mat aj lesk
  • Ručná  kontrola každého obrázka
  • Špeciálna tvrdý fotopapier Ilford alebo Fomei
  • Špeciálne neblednúce farby
  • Formáty až do 60x120cm

Ako veľkoformátové tlačíme fotografie od rozmerov 40x50cm až do maxima 60x120 cm. Pretože veľkoplošné fotografie najčastejšie slúžia ako nástenná dekorácia, zámerne používame pevnejší fotopapier a špeciálne farby, ktoré neblednú pôsobením svetla. Tlač samotnej fotografie prebieha po dôkladnej kontrole kvality snímky za asistencie technika, aby bola zaručená očakávaná kvalita.

  • Chcete z fotky obraz na stenu? Vedľa veľkoformátovej fotografii ponúkame tiež pekná fotoplátna.
  • Niečo nefunguje? Pozrite sa do poradne.

Vložit fotky...

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie

Vyvolanie a tlač veľkoformátových fotografií - veľkosti a ceny

Za veľkoformátovú fotografiu vykonanú na tvrdý papier neblednúcimi farbami, v matnom alebo lesku, zaplatíte len 12,90 € za formát 40x50 cm. Celkovo ponúkame osem ďalších formátov tak, aby sme uspokojili akúkoľvek objednávku. Najväčší rozmer veľkoformátových fotografií v našej ponuke je 60x120 cm za 39,90 € Sk. Pri objednávke od 25 ks výš dostanete individuálnu cenu.

  • Kompletný cenník nájdete na tomto odkaze.

Veľkoformátová fotografie ako netradičný darček

Veľkoformátová tlač vedľa svojej primárnej úlohy v reklamnom priemysle získava čoraz väčšiu popularitu aj v interiéroch domácností ako plagát alebo obraz na stenu. Darujte fotografie svojich detí alebo obľúbeného maznáčika ako netradičný darček prarodičom, alebo si ako veľkoformátovú fotku Zvečnite svoje obľúbené miesto v prírode. Viete, že vieme väčší počet snímok spojiť do panoramatickej fotografie?

Prečo veľkoformátové fotografie objednávať z domova?

Registráciou na našich stránkach dostanete výnimočnú šancu dokončiť rozpracovanú fotoobjednávku pokojne aj na druhý deň a z iného počítača, navyše získate informácie o priebehu vypracovanie objednávky v reálnom čase. Z pohodlia domova dnes môžete objednať veľkoformátové fotografie bez cestovanie po meste a bez strachu, že sa fotografie pri doprave pokrčia. Doručíme je podľa dohody v priebehu niekoľkých dní.