Objednajte fotodarčeky online

Úvod / Objednajte fotodarčeky online

fotodarčeky

Fotodarčeky s vlastnou fotografiou - všetko na jednom mieste

Môžete babičke darovať kytičku a papuče ... otcovi a dedovi kytičku a fľašu vína ... mamičke kytičku a bonboniéru ...

Kytka do týždňa zvädne ...
Šľapky už má babička troje ...
Víno sa vypije za večer ...
Bonboniéra ... tak to pozor na figúru ...

Skúste darovať svojim najmilším niečo trvanlivého, osobného a originálneho. Tu môžete nájsť inšpiráciu.
Vyberte z našej veľkej ponuky fotodarčeky. Fotodarček - to je užitočný predmet spojený s vlastnou krásnou fotografiou.
A verte, že nič neurobí väčšiu radosť ako darček, ktorým darujete kúsok seba.

 

vyberte fotohrnček    vyberte fotodarček

 

Aká fotografia je na Fotodarček najvhodnejší?

Neexistuje zlá fotka. Aj objektívne nepodarený snímka môže mať práve pre Vás mimoriadnu cenu, pretože Vám pripomína nejaký nezabudnuteľný okamih. Narodenie dieťaťa, výlet s partnerom, prvý bozk ...

Je však fakt, že technicky by mala fotogtrafie na Fotodarček spĺňať aspoň základné technické parametre.

Rozlíšenie - nemusí byť nijako zázračné, ale minimálne 1200 pixelov by dlhšia strana mala mať. Ako to spoznať. Najjednoduchšie dá zistiť vo vlastnostiach súboru - kliknúť na fotku pravým tlačidlom myši, ďalej vlastnosti a tretí záložka podrobnosti. Nájdete rozmery - napr. 4128x2322 - teda úplne dostačujúce. Nevhodné pre tlač sú snímky posielané mobilom napr. Cez aplikáciu WhatsApp a pod. - sú príliš zmenšené, než aby sa dali kvalitne vytlačia. Úplne jednoduchou pomôckou môže byť to, že by sa obrázok mal na bežné obrazovke bežného počítača otvoriť cez celú obrazovku. akonáhle sa zobrazí len niekde v strede obrazovky s bielymi okrajmi, je pre tlač pravdepodobne príliš malý.

Hrnčeky s vlastnou fotkoufotohrnček

Skúste ten najobľúbenejší Fotodarček vôbec. Máte na výber medzi malými i väčšími, bielymi i farebnými, keramickými i plechovými hrnčeky. Na každý hrnček môžete umiestniť nielen svoju obľúbenú fotografiu, ale aj jednoducho doplniť text. Navyše to celé môžete opatriť jedným z našich ponúkaných motívov a doviesť tak svoj Fotodarček k dokonalosti. O kvalitu sa rozhodne nemusíte obávať. Naši grafici sú skúsení profesionáli, ktorí rozumejú svojmu remeslu a keby predsa len vznikol nejaký problém, ihneď sa s Vami spojí. Najvhodnejšie sú obrázky situované na šírku - najlepšie sa tak využije tlačová plocha hrnčeka.

Vankúše s fotografiou

Tak s týmto fotodarčeky sa môžete aj maznať ... Vankúšik má klasický rozmer 40x40cm a môžete objednať aj iba povlak. Vašu fotografiu prispôsobíme a upravíme pre čo najlepší výsledok. Fotografie bude na vankúšiku vytlačená vovankúš s fotkou veľkosti A4 a opäť ju môžete doplniť textom a treba zamilovaným motívom. Tým sa stane Váš Fotodarček originálnym. Fotka môže byť ako na šírku, tak na výšku.

Prívesok na kľúče

Fotodarček, ktorý bude mát obdarovaný stále pri sebe. Malý rozmerom, veľký významom. K prívesku dostanete navyše 2 fotografi o dokladovej veľkosti (3,5x4,5cm)prívesek s fotkou

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie

Viete že:

  • každú vašu fotografiu určenú pre Fotodarček starostlivo skontrolujeme, upravíme veľkosť, aby výsledok bol čo najlepší. pri akomkoľvek probléme Vás ihneď kontaktujeme, takže sa nemusíte bý'át žiadnych nepodarkov.
  • v roku 2018 sme vyrobili niekoľko tisíc úplne originálnych fotohrnků a takmer rovnaké množstvo ostatných fotodarčeky.
  • v roku 2018 sme náš web maximálne prispôsobili pre objednanie fotodarčeky aj cez mobil.
  • vďaka kvalite tlače fotografií môžeme používať prestížne označenie Kodak Express.