Foto na plátno

Fotografie na plátno

Úvod / Foto na plátno

Fotografie na maliarske plátno 

  • Verný tlač fotografie na biele bavlnené fotoplátno
  • Ručné rámovanie do strateného rámu, precízna práca
  • Priaznivé ceny podľa veľkosti fotoplátna

Nemusíte mať obavy z kvality Vašich fotografií. Naši pracovníci fotografie kontrolujú a prípadné nedostatky vyretušujú. Vykoná sa zároveň korekcia pomeru strán (+/- max. 5cm). Potom fotografie prenášame na maliarske plátno a vypneme ich na tzv. klinový maliarsky rám.

Originálny darček fotografie na plátno

Fotografie na maliarske plátno sú takisto netradičným a veľmi osobným darčekom. Potešte seba alebo svojich blízkych a darujte im svoje obľúbené fotografie na maliarskom plátne. Všetky fotografie na plátno vyrábame ručne. Ponúkame fotografie na plátno v niekoľkých veľkostiach.

Teraz nahrajte vybrané fotografie. Následne budete môcť zvoliť veľkosť fotoobrazu prípadne i druh plátna.

 


Vložiť fotky

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie

Foto na plátno - rozmery a ceny

Najmenší formát 20 x 30 cm dostanete za 12,90 €, čo je za originálny darček - fotoobrázek - veľmi pekná cena. Rozmer 40 x 60 cm, ideálny pre obraz na stenu, stojí stále iba 28,50 €. Pri množstve väčšom, ako 25 fotoobrázků je možné získať individuálnu kalkuláciu ceny.

Postup výroby fotografie na plátno

Aby bola výsledná fotografia na plátne skutočne reprezentatívna, dodržiavame postup, ktorý zaručuje jej kvalitu:

  • Každá vaša dodané fotografie určená pre tlač na plátno je skontrolovaná, či má dostatočné rozlíšenie a či v sebe nemá kazy. Ak chýba fotografiu k dokonalosti len detaily, môžeme vám ju vyretušovať a upraviť farby.
  • Tlač fotografie potom prebieha na bielom bavlnenom fotoplátne. Tu je nutné poznamenať, že sa potlačené plátno zahýba cez okraj dreveného rámu, takže sa spravidla pre fotoobraz nehodia fotky s dôležitým obsahom na kraji.
  • Aby ostala fotografia na plátne farebne stabilná, využívame špeciálne svetlo odolné farby a výsledný fotoobraz ošetrujeme špeciálnym lakom pre UV odolnosť.