Foto na plátno

Fotografie na plátno

Úvod / Foto na plátno

Fotografie na maliarske plátno 

fotka na plátně

Z vašej fotografie vytvoríme OBRAZ

Hlavné parametre fotky na plátno

  • Verný tlač fotografie na biele bavlnené fotoplátno
  • Ručné rámovanie do strateného rámu, precízna práca
  • Priaznivé ceny podľa veľkosti fotoplátna
  • V ponuke 2 druhy plátna a mnoho formátov tlače
  • V priebehu objednávky tlače fotky na plátno ihneď vidíte konečnú cenu
  • Pri príprave fotografie pre tlač na plátno môžeme vyretušovať drobné vady alebo previesť obrázok např.do čiernobieleho podanie ... Vaše priania môžete napísať na konci objednávky do poznámky.

Nemusíte mať obavy z kvality Vašich fotografií. Naši pracovníci fotografie kontrolujú a prípadné nedostatky vyretušujú. Vykoná sa zároveň korekcia pomeru strán (+/- max. 5cm). Potom fotografie prenášame na maliarske plátno a vypneme ich na tzv. klinový maliarsky rám.

Výrobca udáva životnosť tlače až 60 rokov!

kontrola grafikomkontrola grafikom
expedicia do 48 hodinexpedície do 48 hodín
mnoho formátovmnoho formátov
obráze fotoaparátuvieme ako na to
pripravené na zaveseniepripravené na zavesenie

 

 

 

 

Fotografie na plátno pripravujeme na tlač pomocou profesionálnych programov Photoshop a Topaz Labs a vďaka tomu dokážeme doviesť k dokonalosti aj pomerne zlú fotografiu ... a keby predsa niečobolo zle, ihneď Vás budeme kontaktovať a rozhodne Vám nevyrobíme nepodarok. Automaticky upravujeme kontrast, ostrosť a farebné podanie vždy s ohľadom na pôvodný zámer fotografa. Ostatné zásahy do snímky (retuše, orez, prevod do čiernobielej a pod.) Vykonávame len na výslovné želanie zákazníka.

Originálny darček fotografie na plátno

Nahrajte svoju fotografiu pomocou formulára, získate skvelú dekoráciu do bytu alebo bezchybný darček. Fotografia je po drobných retušiach na plátno nanesená veľmi kvalitnou tlačou a je krytá odolným UV lakom pre dlhoročné uchovanie farieb. Natiahnutie fotoplátna na drevený rám prebieha ručne pre vyššiu kvalitu výsledku.

Teraz nahrajte vybrané fotografie. Následne budete môcť zvoliť veľkosť fotoobrazu prípadne i druh plátna.

 


Vložit fotky...

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie

Foto na plátno - rozmery a ceny

Najmenší formát 20 x 30 cm dostanete za 12,90 €, čo je za originálny darček - fotoobrázek - veľmi pekná cena. Rozmer 40 x 60 cm, ideálny pre obraz na stenu, stojí stále iba 28,50 €. Pri množstve väčšom, ako 25 fotoobrázků je možné získať individuálnu kalkuláciu ceny.

Postup výroby fotografie na plátno

Aby bola výsledná fotografia na plátne skutočne reprezentatívna, dodržiavame postup, ktorý zaručuje jej kvalitu:

  • Každá vaša dodané fotografie určená pre tlač na plátno je skontrolovaná, či má dostatočné rozlíšenie a či v sebe nemá kazy. Ak chýba fotografiu k dokonalosti len detaily, môžeme vám ju vyretušovať a upraviť farby.
  • Tlač fotografie potom prebieha na bielom bavlnenom fotoplátne. Tu je nutné poznamenať, že sa potlačené plátno zahýba cez okraj dreveného rámu, takže sa spravidla pre fotoobraz nehodia fotky s dôležitým obsahom na kraji.
  • Aby ostala fotografia na plátne farebne stabilná, využívame špeciálne svetlo odolné farby a výsledný fotoobraz ošetrujeme špeciálnym lakom pre UV odolnosť.