Titulka stanard SK
platno 10
hrnekS

Na spracovanie  a tlač  fotografií používame ten najkvalitnejší materiál - Kodar Royal Paper. Spracovanie a vyvolanie a tlač fotografií vykonávame štandardne dvomi spôsobmi:

 

Automatické spracovanie a tlač fotiek

automatické spracovanie

Fotografie spracované v automatickom režime sú automaticky korigované pre čo najlepší výsledok. Pri automatickom vyvolaní fotiek však nedochádza ku kontrole jednotlivých snímkov.

Vďaka tejto technológii môžeme ponúknuť skvelé ceny fotografií už od 0,09 €

 

 

 

Ručné spracovanie a tlač fotiek

ručné spracovanieNajdôležitejším prvkom pred samotným zhotovením fotiek je kontrola každej fotky. Kážky fotografie je teda kontrolovaná naším technikom.

Naši technici vykonávajú korekciu svetlosti, farebnosti a najmä správny výrez fotografií. Pri akomkoľvek probléme sa s Vami spojí a navrhnú najlepší variant spracovania.

Foto zákazky expedujeme spravidla do 24 hod.

1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení

Online Fotozberňa Kodak Express

Vyvolanie a tlač fotiek cez internet - prinášame svojim zákazníkom možnosť objednanie digitálnych fotografií pomocou internetu. Objednanie fotografií tak môžete uskutočniť z pohodlia Vášho domova. Vaše fotografie Vám odošleme do 24 hodín


Používanie fotozberne je jednoduché a intuitívne, jej ovládanie zvládne naozaj každý. U každej stránky je pre Vás pripravená nápoveda, v každej fáze objednávky vyvolanie fotiek je možný návrat a úprava zadania.


Tlač fotografií vykonávame tzv. "mokrou cestou" na digitálnom zariadení Noritsu. Pre výrobu fotiek používame zásadne ten najkvalitnejší značkový materiál KODAK. Aj pri objednaní fotografií cez internet pristupujeme ku každej objednávke individuálne. Výrobou, spracovaním a tlačou fotografií sa zaoberáme už 28 rokov!


Okrem vyvolanie fotografií v neposlednom rade ponúkame tlač fotiek na plátno, rozličné fotodarčeky, fotky na hrnčeky a mnoho ďalšieho z odboru fotografie.


Vyvolať fotky si k nám dávajú i profesionálni fotografi.

Pridajte sa aj vy.