Vyvolanie fotiek cez internet

Úvod / Vyvolanie fotiek

VYVOLANIE FOTOGRAFIÍ

VIEME, ČO CHCETE - FOTOGRAFIOU SA ÚSPEŠNE ZAOBERÁME UŽ 30 ROKOV

Pre vyvolanie fotiek používame ten najkvalitnejší materiál - Kodak Royal Paper.

  • ​materiál špičkovej kvality
  • chemický (tzv. mokrý) proces vyvolanie fotiek zaisťuje úplne stále farby
  • zhotovenie do 24 hodín samozrejmosťou
  • Individuálny prístup ku každej zákazke
  • všetky bežné rozmery fotografií od 9x13cm do 30x45cm + akékoľvek Vaše priania
  • profesionálne zariadenie Noritsu QSS 3201 SD s rozlíšením až 640dpi
  • sme tiež fotografové a vieme, ako má dobrá fotografie vyzerať

 

Vyvolání fotek

Automatické vyvolanie fotiek

Vyvolanie fotiek prebieha úplne automaticky podľa parametrov zvolených zákazníkom. Každá fotografia sa automaticky optimalizuje pre čo najlepší výsledok, nedochádza však ku kontrole jednotlivých snímok. Vzhľadom však k rýchlosti vyvolanie v automatickom režime môže byť cena fotiek už od 0,12 € za fotografiu 9x13. Akčné ceny platia pri hmotnostnom odbere min.200 respektíve 500 ks fotografií.

 

AUTOMATICKÉ VYVOLANIE FOTIEK OBJEDNAJTE TU

Vyvolanie fotiek s ručnou kontrolou a úpravou

Pri ručnom spôsobu vyvolania fotiek sú fotografie automaticky optimalizované pre čo najlepší výsledok a navyše je každá fotografia pred spracovaním skontrolovaná naším technikom s prípadnou úpravou jasu, farieb a výrezu s cieľom čo najlepšieho výsledku. Pri akomkoľvek probléme je ihneď zákazník kontaktovaný a tým eliminované chyby napríklad pri zlom voľbe nastavenia fotiek.

 

VYVOLATIE FOTIEK S RUČNOU KONTROLOU OBJEDNAJTE TU

 

velkoformátové fotografie

Tlač veľkoformátové fotografie

Kompletné ručné spracovanie, kontrola a prípadné úpravy zdarma. Formáty od 40x50 cm do 60x120 cm. Samozrejme dokážeme vyrobiť aj akýkoľvek atypický formát fotografií.

  • Každú fotografiu pred spracovaním starostlivo skontrolujeme a opravíme prípadné nedostatky - napr. Nesprávne zafarbenie, ostrosť, ale aj prípadné drobné retuše napr. Nečistôt na čipe fotoaparátu.
  • K vyvolaniu veľkoformátových fotografií pristupujeme vždy individuálne s najväčšou starostlivosťou. nemusíte sa báť, ža by sme vytlačili vaše fotografie nekvalitné - v prípade akéhokoľvek problému, napríklad s nízským rozlíšením a pod. Vás budeme okamžite kontaktovať.

 

TLAČ VEĹKOFORMÁTOVÉ FOTOGRAFIE OBJEDNAJTE TU

Všetky foto zákazky expedujeme spravidla do 24 hod.

 

 

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie

Online Fotozberňa Kodak Express

Vyvolanie a tlač fotiek cez internet - prinášame svojim zákazníkom možnosť objednanie digitálnych fotografií pomocou internetu. Objednanie fotografií tak môžete uskutočniť z pohodlia Vášho domova. Vaše fotografie Vám odošleme do 24 hodín


Používanie fotozberne je jednoduché a intuitívne, jej ovládanie zvládne naozaj každý. U každej stránky je pre Vás pripravená nápoveda, v každej fáze objednávky vyvolanie fotiek je možný návrat a úprava zadania.


Tlač fotografií vykonávame tzv. "mokrou cestou" na digitálnom zariadení Noritsu. Pre výrobu fotiek používame zásadne ten najkvalitnejší značkový materiál KODAK. Aj pri objednaní fotografií cez internet pristupujeme ku každej objednávke individuálne. Výrobou, spracovaním a tlačou fotografií sa zaoberáme už 28 rokov!


Okrem vyvolanie fotografií v neposlednom rade ponúkame tlač fotiek na plátno, rozličné fotodarčeky, fotky na hrnčeky a mnoho ďalšieho z odboru fotografie.


Vyvolať fotky si k nám dávajú i profesionálni fotografi.

Pridajte sa aj vy.