Obvyklá doba spracovania objednávky je teraz 1-2 dni.

Tamron AF 18-200mm f/3,5-6,3 Di II VC Nikon

Úvod / e-shop / Foto príslušenstvo / Objektívy / Tamron AF 18-200mm f/3,5-6,3 Di II VC Nikon

Obvyklá doba spracovania objednávky je teraz 1-2 dni.

zľava: 17%
Pôvodná cena: 303.91 €
252.25
skladom: 0ks
KS

  Objektív Tamron 18-200mm F / 3.5-6.3 Di II VC je nástupcom 18-200mm F / 3.5-6.3 XR Di II LD Aspherical [IF] MACRO (Model A14), ktorý bol jedným z najpredávanejších objektívov.
  Mierne stopy po používaní. Objektív slúžil ako výstavný model na marketingové účely.
  Inak plne funkčný, technicky bez vád a s platnou zárukou ..

  Tamron 18-200mm VC využíva najmodernejšie optickú a mechanickú konštrukciu na dosiahnutie kompaktného rozmeru a vysokého výkonu. Použitie stabilizácia obrazu VC (Vibration Compensation) zaisťuje vynikajúcu kvalitu obrazu a zároveň je najľahším zoom objektívom vo svojej triede.

  Firma Tamron plne využila svoje dlhoročných skúseností a odborných znalostí medzi zoom objektívmi s vysokým výkonom pre vytvorenie all-in-one objektívu, ktorý otvára nové fotografické možnosti pre všetkých užívateľov digitálnych zrkadloviek.

  1. Fotografovanie od širokého uhla až po teleobjektív s jedným objektívom
  Rozsah zoomu od 18 do 200 mm (ekvivalent 35mm: 28-310mm) znamená, že nie je potrebné meniť objektívy zo širokouhlých záberov priľahlých miest na zábery vzdialených objektov pomocou dlhého telezoomu. Ideálne pre všetko - veľké skupinové fotografie, rodinné fotografie, portréty, krajiny, zvieratá a školské akcie, dokonca aj pre zachytenie snímok potravín zblízka (menej ako 0,5 m).

  2. Ešte lepšie mobilita pri hmotnosti len 400g - najľahší objektív vo svojej triede
  Pokrýva ohniskovú vzdialenosť 18-200mm, je vybavený vlastnou stabilizáciou obrazu VC (Vibration Compensation) * 2, ale váži len 400g. Používatelia ocenia presnosť a pocit pohodlia z tohto objektívu pri použití s ​​najnovšími digitálnymi zrkadlovkami s APS-C snímačom.

  3. Funkcia stabilizácie obrazu VC a AF ostrenie poskytujú cennú podporu pre nováčikov začínajúcich s digitálnymi zrkadlovkami
  Vibrácie fotoaparátu sú zvýšené u snímok urobených teleobjektívom na dlhú vzdialenosť a pri pomalej rýchlosti uzávierky, ktorá je použitá z dôvodu zlého osvetlenia. Dokonca aj začiatočníci môžu zaobstarať skvelé snímky na dlhé vzdialenosti, v noci alebo v interiéri - a vyhnúť sa chvenie fotoaparátu - vďaka uznávanej stabilizáciu obrazu VC od Tamronu.

  4. Poskytuje vyššiu obrazovú kvalitu v ľahkom tele
  Konštrukcia tohto objektívu sa skladá z 16 členov v 14 skupinách zahŕňajúce LD sklo (Low Dispersion) k minimalizácii chromatickej aberácie. Aj cez svoju nízku hmotnosť, kompaktné rozmery a zabudovaný systém stabilizácie obrazu VC (Vibration Compensation) ponúka tiež výborný optický výkon. 7mi lamelová kruhová clona si udržiava takmer kruhový tvar aj pri zaclonenie o 2 expozičné stupne z plne otvorenej clony.

  5. Skvele funguje ako univerzálny objektív pre každodenné použitie
  Pre zvýšenie spoľahlivosti a zabezpečenie dlhšej životnosti je tento nový objektív vybavený konštrukciou odolnou proti vlhkosti, ktorá pomáha predchádzať škodám, ktoré sú spôsobené v dôsledku nechceného vystavenia vlhkosti.

  Objektív disponuje mechanizmom zamknutie zoomu (Zoom Lock), aby sa zabránilo nežiaducemu vysunutiu tubusu pri akomkoľvek nosení fotoaparátu vybaveného objektívom. Objektív je tiež lepšie chránený a zároveň pripravený na ďalšie použitie.


  MEGAZOOM 18-200mm F / 3.5-6.3 Di II
  Šošovka z triedy megazoom vám umožní zachytiť oveľa väčšiu plochu. Megazoom ponúka ohniskovú vzdialenosť od širokého uhla až do rozsahu ohniskovej vzdialenosti a vďaka tomu je vhodný pre väčšinu situácií. Vďaka ich vysokej úrovni flexibility, kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti sú tieto šošovky obzvlášť vhodné pre každodenné použitie ako všestranný objektív.

  parametre:

  • Ohnisková vzdialenosť: 18-200mm
  • Maximálna clona: F / 3.5-6.3
  • Uhol záberu (diagonálne): 75 ° 33 '- 7 ° 59'
  • Konštrukcia objektívu: 16 prvkov v 14 skupinách
  • Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 0.49 - 0.77 (na 35mm)
  • Maximálny pomer zväčšenia: 1: 4 (f = 200mm: MOD 0.5m)
  • Veľkosť filtra: 62mm
  • Maximálny priemer: 75mm
  • Dĺžka pre Canon: 96.6mm
  • Dĺžka pre Nikon: 94.1mm
  • Váha: 400g
  • Lamely clony: 7 (kruhová clona) * 3
  • Minimálna clona: F / 22-40
  • Štandardné príslušenstvo: slnečná clona, ​​krytky
  • Vhodný pre veľkosť snímača: APS-C

  Objektívy Tamron AF 18-200mm f/3,5-6,3 Di II VC Nikon

  1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie