Ako objednať neštandardné rozmery fotografií

Úvod / Blog / Neštandardné rozmery fotografií

foto galerie nestandardních formátů

Neštandardné formáty fotografií

Potrebujete fotografie vo veľkostiach, ktoré sa bežne neponúkajú? Možno v atypickom ráme? 18x24? 16x22? iný rozmer...?

Môžeme vyrobiť akúkoľvek veľkosť fotografie, ale v prípade neštandardných veľkostí musia byť obrázky pripravené na neštandardný formát. 

POSTUP OBJEDNÁVANIA NEŠTANDARDNÝCH FORMÁTOV

  1. Fotografie na spracovanie zásadne nahrávajte v režime MANUÁLNE SPRACOVANIE.
  2. Nahrávanie fotografií bez úprav - najlepšie v samostatnom kroku (v rámci jednej objednávky)
  3. Vždy si objednajte formát fotografie v prvom väčšom formáte, ako je požadovaný neštandardný formát - napr. pre formát 18x24cm si objednajte formát 20x30cm, pre formát 14x20cm si objednajte formát 15x21cm atď. V tomto prípade ide len o približnú veľkosť.
  4. Do poznámky na konci objednávky napíšte skutočnú veľkosť požadovaných fotografií s jasným označením - napríklad: 10 fotografií objednaných ako 9x13 spracovaných do formátu 8x12 cm...  Alebo jednoducho pridajte názvy súborov a požadované formáty. 
  5. Náš grafik pripraví takto označené fotografie tak, aby sa dali vyhotoviť do požadovaného neštandardného formátu. (Obrázky musia byť naformátované na požadovaný formát s rozlíšením 320 dpi)

Za prípravu grafického formátu môže byť účtovaný poplatok, ktorý bude spresnený podľa zložitosti a najmä množstva po prijatí objednávky. Poplatok je približne 0,2 - 0,5 €  za obrázok, najmenej však 1,0 €. Za väčšinu jednoduchých úprav si však neúčtujeme žiadne poplatky...

Pre ďalšie podrobnosti neštandardných objednávok, cien za ne a pod. volajte +420 384 321 077

chcem objednať klasické fotografie

chcem objednať fotografie formátu 6x9cm

chcem objednať fotografie formátu 7x10cm

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie

Naše online fotolaboratórium Kodak Express ponúka nadštandardné služby.

Viete že:

  • každú Vašu fotografie objednanú na fotoplátno starostlivo skontrolujeme, podľa možností upravíme a "vylepšíme". V prípade akéhokoľvek problému Vás ihneď kontaktujeme, zlá fotografie u nás nehrozí.
  • u nás môžete objednať aj veľkoformátovú koláž z viacerých fotografií. Vašej predstave sa pokúsi vyjsť v ústrety náš profesionálny grafik. Tieto špeciálne objednávky vybavujeme individuálne a vždy je potrebné sa s nami spojiť telefonicky alebo mailom.