FOMEI 8x56 LEADER FMC ďalekohľad

Úvod / e-shop / Ďalekohľady / FOMEI 8x56 LEADER FMC ďalekohľad
Dárek: Poukaz v hodnotě 500,- Kč
302.62
skladom: 1ks
KS
  • EAN: 8590385718512

Ďalekohľad DCF konštrukcie pre náročných užívateľov

Kategórie High Resolution, Polycarbonová telo, plnený suchým dusíkom, vodeodolný, prachuvzdorný, šošovky s Phaze MC-Multicoating, Bak4 hranoly, centrálne dioptrická korekcia

Ďalekohľad LEADER DCF je určený pre náročných uživatelea profesionálov. Povrchová úprava šošoviek FMC zaisťuje vysokú ostrosť a svetelnosť optiky ďalekohľadu v kategórii High resolution. Hranoly vyrobené z materiáliu BaK4 sú tiež opatrené povrchom Phace coating. Konštrukcia optickej sústavy zajušťuje široký uhol záberu. Svetelnosť optiky Leader umožňuje pozorovanie aj v najnáročnejších podmienkach vrátane nočného pozorovania.

Dioptrické nastavenie je integrované do centrálneho ostrenia. To umožňuje ľahšie a presnejšie zaostrenie pre daného pozorovateľa. Ďalekohľad ostrí už od 3m! Krytky ďalekohľadu sú opatrené praktickými úchytkami, takže nehrozí ich strata. Ďalekohľad je plnený suchým dusíkom, to zabezpečuje jeho vodeodolnosť aj prachuvzdornosť. Pri náhlej zmene teploty nehrozí vnútorné rosenie ďalekohľadu. Telo ďalekohľadu je vyrobené z polycarbonátu, ktorý zaisťuje dokonalú pevnosť tela. Ďalekohľad je opatrený masívnym pogumovaním, ktoré ho chráni pred poškodením. Ďalekohľad je dodávaný vrátane púzdra a popruhu.

Parametr Hodnota
Zvětšení 8
Průměr objektivu 56mm
Zorný úhel 6,1°
Zorné pole v 100m 107m
Minimální ostřicí vzdálenost 3m
Relativní světelnost 49
Optický výstup 7mm
Sklo hranolu BaK4
Úprava čoček FMC
Dioptrická korekce ±3dpt
Stativový závit ano/yes
Šířka 145mm
Délka 165mm
Hmotnost 1060g

Ďalekohľady FOMEI 8x56 LEADER FMC ďalekohľad

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie