FOMEI 10x52 FOREMAN PRO XLD, ďalekohľad

Úvod / e-shop / Ďalekohľady / FOMEI 10x52 FOREMAN PRO XLD, ďalekohľad
Dárek: Poukaz v hodnotě 500 Kč
450.00
skladom: 1ks
KS
  • EAN: 8590385727163

Exkluzívny lovecký ďalekohľad

Nová generácia loveckých ďalekohľadov FOMEI FOREMAN PRO XLD je vyvinutá so zameraním na maximálne využitie pri pozorovaní za súmraku, za šera alebo v ťažkých svetelných podmienkach. Hlavnou výhodou je vynikajúci ovládateľnosť a svetelný výkon optickej sústavy.

Ďalekohľady FOREMAN PRE XLD sú vyrábané za použitia materiálov najvyšších kvalitatívnych parametrov. Všetky šošovky objektívov i okulárov ďalekohľadu sú opatrené špeciálnymi antireflexnými vrstvami HTC (High Transmission Coating). Hranoly ďalekohľadu sú ošetrené vrstvami DEC (Di-Electrical Coating). Kombinácia antireflexných vrstiev HTC / DEC zaisťuje maximálnu priepustnosť celej optickej sústavy. Ďalekohľady vynikajú vysokou hranovú ostrosťou obrazu a maximálnou celkovou priepustnosťou svetla. Vzhľadom k svojej vynikajúcej svetelnej priepustnosti využívajú "zvyškového svetla", sú teda vhodné aj pre nočné pozorovanie zveri, oblohy a pod. Tam, kde ľudské oko vidí už iba čierny tieň, sú pri pozorovaní ďalekohľadom FOMEI FOREMAN zrejmé aj detaily.

Využitie antireflexných vrstiev HTC a DEC zaisťuje menej ako 10% odraz svetla a umožňuje viac ako 90% priepustnosť svetla.

Telo ďalekohľadu je plnené suchým dusíkom, čo zabraňuje vnútornému oroseniu pri náhlej zmene teploty a tiež zaisťuje jeho vodeodolnosť (WATERPROOF). Robustná konštrukcia ďalekohľadov FOREMAN PRE XLD rozširuje široké možnosti využitia. Priemer vstupných šošoviek (objektívu) 52mm, v kombinácii s použitým materiálom a technológiami, ponúkajú skvelé optické vlastnosti pri zachovaní nízkej hmotnosti a kompaktných rozmerov.

Rozstup osových vzdialeností u ďalekohľadu Foreman PRO XLD je 64-76mm.

Zvětšení 10
Průměr objektivu 52mm
Zorný úhel 5,3°
Zorné pole v 100m 93m
Minimální ostřicí vzdálenost 2,5m
Relativní světelnost 27
Optický výstup 5,2mm
Sklo hranolu BaK4
Úprava čoček HTC/DEC
Dioptrická korekce +/- 4 dptdpt
Stativový závit Ano / Yes
Šířka 135mm
Délka 164mm
Hmotnost 924g

 

Ďalekohľady FOMEI 10x52 FOREMAN PRO XLD, ďalekohľad

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie