FOMEI 10x50 LEADER RWP SMC ďalekohľad

Úvod / e-shop / Ďalekohľady / FOMEI 10x50 LEADER RWP SMC ďalekohľad
zľavová akciaDárek: Poukaz v hodnotě 500,- Kčzľava: 5%
Pôvodná cena: 281.91 €
267.82
skladom: 1ks
KS
  • EAN: 8590385724063

Čierno pogumované ďalekohľady pre sledovanie za zhoršených svetelných podmienok. 


Konštrukcia optiky LEADER R dokáže využiť aj zvyškového svetla, preto je možné s nimi pozorovať aj za šera a v jasnej noci. Uplatní sa všade tam, kde pozorovateľ požaduje vysokú svetelnosť obrazu a veľké zväčšenie. Sú vhodné pre poľovníctvo, turistiku, ale aj na pozorovanie nočnej oblohy. Telo ďalekohľadu je opatrenú tvrdenou gumou so zvýšenou odolnosťou proti oderu a zmene farby

V rade ďalekohľadov LEADER R je pri výrobe hranolu použité špeciálne vícepropustné optické sklo Bak4, šošovky K4 sú ošetrené viacnásobnou antireflexnou vrstvou (SMC - SuperMultiCoated). Precízny, úplne plynulo sa pohybujúce, mechanika ďalekohľadu umožňuje ostrenie aj v rukavicích.Tělo ďalekohľadu je opatrenú tvrdenou gumou so zvýšenou odolnosťou proti oderu a zmene farby.

FOMEI LEADER RA 10x50 Aspherical: aspherickej konštrukcia šošoviek ďalekohľadu, vyrobených zo špičkového optického skla K4, rovnomerne rozprestiera prepustené svetlo po celej ploche zorného poľa. Tým je docielené vysokého jasu a brilantného podanie obrazu, porovnateľného s optickým výkonom ďalekohľadov 7x50 Night Vision. Verzia WP je vodeodolná a prachuvzdorná, plnená suchým dusíkom. To zabraňuje nielen prieniku vody a vlhkosti do optiky ďalekohľadu, ale aj jej oroseniu pri zmene teploty.

Ďalekohľady FOMEI 10x50 LEADER RWP SMC ďalekohľad

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie