Ako fotoobraz vyrábame

Úvod / Výroba fotoobrazu

Foto obraz na plátne,Výroba foto obrazu na plátne

to je veľmi obľúbený spôsob, ako previesť Vašu fotografiu do podoby obrazu s moderným vzhľadom. Fotobrazy sú tiež netradičným a veľmi osobným darčekom. Potešte seba alebo svojich blízkych a darujte im svoje obľúbené fotografie na maliarskom plátne. Všetky foto obrazy na plátne vyrábame ručne. Ponúkame fotobrazy v niekoľkých veľkostiach. Viac informácií o cenách a rozmeroch nájdete v podrobnom cenníku.

Výroba foto obrazu na plátno

Kontrola fotografie

  • Vami zaslanú fotografiu skontrolujeme, upravíme veľkosť, ak je potreba upravíme farby a vyretušuje prípadné nedostatky (prach a pod.) A pripravíme na tlač na požadovaný formát.

Tlač fotoobrazu na plátno

  • Tlač obrazu prebieha na biele fotoplátno so stredne hrubou textúrou pigmentovým stálofarebným atramentom. Obrázok sa tlačí o niečo väčší, než je požadovaný formát, lebo sa okraje zahnite okolo rámu. Pre foto obrazy na plátno nie je vhodná fotka, kde dôležité informácie (nápismi osoby a pod.) Sa nachádzajú tesne pri okraji fotky. Tieto časti môžu byť pri spracovaní orezané.

Ochrana fotoplátna

  • Schnutie a ochrana - fotoplátno musí niekoľko hodín schnúť, aby sa odparila všetka voda a plátno išlo kvalitne vypnúť. Po vyschnutí aplikujeme špeciálny UV lak, ako ochranu pred oderom a na zvýšenie stálofarebnosti.

Napnutie na drevený rám

  • Plátno napneme na tzv. "Stratený" drevený rám, okraje plátna aj obrázkom prekryjú úplne drevenú výstuž, plátno sa zafixuje a pevne vypne.

Fotoobrazy na plátno

oDřevěný rám 
Dřevěný rám.
Plátno s fotografií 
Připravená fotografie.
Napínání na dřevěný rám 
Napínání fotoplátna na rám.
Překrytí rámu fotoobrazem 
Překrytí dřevěné výztuže.
Fixace fotobrazu  
Fixace fotoobrazu.
Vypnutý fotoobraz 
Detail fotoobrazu.
Zkompletovaný fotoobraz 
Zkompletovaný fotoobraz.
Fotoobraz v interiéru 
Umístění v interiéru.

 

Takto spracovaný fotoobraz môžete bez obáv zavesiť, aj bez ozdobného rámu vyzerá veľmi luxusne.

Výber fotky na fotoobraz

Vyberajte fotky, kde dôležité prvky nie sú až pri okraji snímky. Čím menšie plátno, tým k väčšiemu orezu dôjde. U väčších formátov nie je orez toľko poznať, navyše vyzerajú podstatne luxusnejšie.

 

Chcem fotoobraz na plátno

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie