O nás

Úvod / Blog / O nás

Fotografia je náš svet

 

98%

zákazníkov nás odporúča

Expedice

do 24 hodin

doručenie
až domov

ich spokojnosť dokazujú reakcie na Heurece.cz Zákazku expedujeme spravidla do 24hod (niekedy aj skôr). Lehota na dodanie je závislá na zvolenom prepravcovi Svoju zásielku si môžete nechať poslať až domov alebo vyzdvihnúť na stovkách odberných miest.

Naša stratégia je jednoduchá. Veríme, že klasická fotografia má aj v dnešnom digitálnom svete svoje miesto. Pocity pri prezeraní pekného rodinného fotoalbumu s často už "historickými" zábery žiaden monitor ani display mobilu nenahradí.

 

Naša firma bola založená roku 1991 a od tej doby pôsobíme stále na rovnakom mieste as rovnakým sortimentom. Dôvod je prostý. Vedenie Kodak Express - Pavel Körner a jej zamestnanci mali vždy jasný cieľ a tým je spokojnosť zákazníka. Len tým sa mohlo stať, že sme výrazná obchodná stálica v širokom a ďalekom okolí.

Naši základňu - kamennú predajňu na pešej zóne v Jindřichovom Hradci dopĺňa už mnoho rokov internetový obchod, zameraný najmä na spracovanie fotografií, výrobu fotopláten, fotodarčeky a ďalších "foto-výrobkov". Náš záber pôsobnosti je celá Česká republika a Slovensko. Naši pracovníci majú za sebou dlhoročnú predajné i fotografickú praxi - veď väčšina tu pracuje 15-20 rokov. Táto prax a stálosť dáva záruku, že každá objednávka je u nás vybavovaná s najväčšou starostlivosťou a odbornosťou s dôrazom na spokojnosť zákazníka.

Tisíce Vašich objednávok sú dôkazom, že sa nám to darí.

Ďakujeme za Vašu dôveru.

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie