Korbel 500ml s fotografiou

Úvod / Fotodarčeky / Korbel 500ml

Potlač korbel

Potlač hrnčekov, keramických Korbel a ďalších Fotodarčeky s vlastným motívom ponúka prihlásený Fotozberňa Kodak Express. Vložte fotografiu so svojim obľúbeným obrázkom. Pre potlač možno využiť štandardné fotografie alebo panoramatické fotografie.

Parametre fotografií pre korbele

Maximálna výška fotky je 9 cm a maximálny obvod je 19 cm. Objem korbel s potlačou je 500 ml. Korbel ponúkame v dvoch rôznych variantoch

Technika potlače hrnčekov

Potlač hrnčekov sublimačná technológií sa vyznačuje dlhou životnosťou. Hrnček s potlačou je vďaka tejto špeciálnej povrchovej úprave možné umývať aj v umývačke riadu.

Potlač hrnčekov ako darček.

Potlač korbelov s fotkou je netradičným a originálnym darčekom pre Vašich blízkych. Okrem korbelov ponúkame tiež biele hrnčeky, kúzelné hrnčeky s fotkou alebo obľúbené hrnčeky pre zaľúbených. Z našej širokej ponuky hrnčekov s potlačou si určite vyberiete.

Objednávejte korbel s potlačou online. V nasledujúcom kroku nahráte Vami zvolenú fotografiu, ktorá bude na hrnčeku umiestnená.

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie

Online fotodarčeky

Online fotozberňa ponúka okrem štandardného spracovania fotiek tiež obľúbené fotodarčeky s vlastnými fotkami.

Veľmi obľúbeným Fotodarčeky je najmä potlač hrnčekov s vlastným motívom. Hrnčeky ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.

 

Ponuka hrnčekov s potlačou

  • Keramický biely hrnček s potlačou 

  • Keramické hrnčeky s farebným vnútrom 

  • Kúzelný hrnček s fotkou 

  • Zamilovaný hrnček pre dvoch 

  • Potlač hrnčekov s ozdobných uchom