Hodiny s vlastnou fotografiou

Úvod / Fotodarčeky / Hodiny s fotografiou

 

Hodiny s fotografiou

Nástenné hodiny s vlastnými obľúbenými fotografiami oživí Váš interiér a navodí príjemnú atmosféru domova. Stačí si vybrať prevedenie hodín a nahrať svoju obľúbenú fotku. Hodiny následne doručíme na Vami uvedenú adresu.

 

 

Nástenné hodiny s plynulým chodom sú na klasické batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Na strojčeky hodín poskytujeme 2 roky záruku.

 

 

Hodiny z fotografií môžu byť tiež originálnym darčekom nielen pre Vaše najbližší. Objednávajte fotodarčeky z pohodlia Vášho domova.

 

 

Hranaté hodiny s fotkou

Hranaté prevedenie hodín s fotkou je zo svetlého alebo tmavého dreva. Štvorcové hodiny ponúkame vo veľkosti 28 x 28 cm. Vyberať môžete z hodín s arabskými alebo rímskymi číslicami.

 

Okrúhle hodiny s fotografiou

Okrúhle hodiny o priemere 33 cm majú rám z plastu. Nástenné hodiny okrúhle ponúkame v prevedení čierny a biely plast alebo v imitácii dreva.

 

Pre podklad ciferníku nástenných hodín je nutné voliť fotografiu štvorcového tvaru. Iné tvary fotografií budú upravené na výrez.

Objednávajte online hodiny s vlastnou fotografiou. Zvoľte si typ hodín podľa požadovaného materiálu, tvaru a číslic. Tlačidlom pokračovať prejdete na nahranie fotografie.

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie