Ako bezpečne zaplatiť na internete za tovar a služby

Úvod / Blog / Ako platiť na internete

Bezpečné internetové platby

Hoci sa to môže niekomu zdať nepravdepodobné, mnoho zákazníkov sa stále potýka s tým, ako tovar alebo svoje fotografie zakúpené v našom internetovom obchode správne rýchlo a hlavne bezpečne zaplatiť. Skúsime tu napísať jedoduchá návod, ako sa s platbou za internetovú objednávku vysporiadať.

V prvom rade treba povedať, že všetky online platby u nás prebiehajú cez bezpečnú platobnú bránu GoPay. Všetky platby prebiehajú v bezpečnom šifrovanom prostredí, ktoré vylučuje akékoľvek zneužitie zadaných údajov.

Platobná karta

Najjednoduchšie a jejvyužívanější platobná metóda. Ihneď po dokončení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú stránku platobnej brány. Tu už stačí na predvyplneným údajom (suma a variabilný symbol) doplniť druh vašej karty a číslo karty podľa pokynov na obrazovke. Po odoslaní Vám príde potvrdzovací SMS s unikátnym kódom, ktorý stačí zadať do poľa potvrdenie platby.
Týmto je platba hotová a Vy sa môžete tešiť na objednávku. Do mailu Vám zároveň dorazí potvrdenie o všeobecným spôsobom platbe.

Online platba prevodom

Online bankový prevod - ihneď po dokončení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú stránku platobnej brány GoPay.

Ukážka obrazovky pri voľbe Online bankový prevod - zvolenie svojej banky


Tu vyberiete z ponuky svoju banku a potvrdíte údaje o platbe. Následne ste presmerovaný priamo na oficiálnej stránky zvolenej banky, stačí sa prihlásiť bežným spôsobom a potvrdiť kompletne predvyplnený platobný príkaz a financování je hotová. Do mailu Vám zároveň dorazí potvrdenie o všeobecným spôsobom platbe.

Keď sa plaba nepodarí ...

Pokiaľ dôjde z nejakého dôvodu k zlyhaniu platby po internete - napr. z dôvodu prerušenia spojenia alebo jednoducho práve nemáte po ruke prihlasovacie údaje - nič sa nedeje! Objednávku rozhodne nemusíte robiť znovu, v našom systému je v poriadku prijatá. Vyčkajte na doručenie potvrdzovacího mailu, kde môžete platbu jednoducho znovu obnoviť a zaplatiť online alebo podľa zaslaných údajov zaplatiť klasickým bankovým príkazom. Tento mail dorazí v priebehu niekoľkých minút až niekoľkých hodín - v závislosti na zvolenej m typu platby.


A pre úplnosť pripájame údaje, kam platbu zaslať pri zlyhaní všetkého ostatného:
Platby za objednávky môžete teda tiež zaslať na účet:

Čiastku XX € zaplaťte v prospech účtu:

IBAN: CZ6020100000002300532489
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX 

VS nebo poznámka: číslo objednávky

Zadávate ako ZAHRANIČNÚ PLATBU v rámci SEPA. Prípadné bankové poplatky sú rovnaké ako u bežnej tuzemskej platby a riadia sa cenníkom Vašej banky.

Pre otázky máme zriadenú horúcu linku +420 384 321 077 (po-pia 8-17h).
Príjemné objednávanie a krásne fotografie praje


Team online-fotografie.sk
 

chcem objednať fotografie

1.Zákazka2.Fotografie3.Nastavenie4.Prehľad5.Platba6.Doprava7.Registrácia8.dokončenie