Hrnček s vlastnou fotkou

Úvod >> Foto hrnčeky
  • Potlač fotohrnku z klasickej digitálnej fotografie
  • Ručná kontrola kvality snímky
  • Expedície spravidla do 24 hodín
  • Pri objednávke väčšieho počtu hrnčekov (20 a viac od rovnakého motívu) možno dohodnúť individuálne cenu

 

Fotka s osobným podtextom je veľmi obľúbeným darčekom a hrnček na kávu je jednou z vecí, ktoré denne používame - doma alebo v práci. Spojiť fotografiu a pekný hrnček potom znamená získať jednoduchý, ale milý darček pre svojich blízkych. Vyberte si niektorý z podkladových hrnčekov a digitálnu fotografiu pripojte online. Tak zvané fotohrnky sú príjemným kúskom súkromia na vašom stole.

 

Pre väčší komfort doporučujeme sa zaregistrovať. Nižšie na stránke si prečítajte o výhodách pre prihlásených používateľov.

Biely hrnček s fotkou 250 ml6.49

Biely hrnček s fotkou 250 ml

Obľúbeným fotodarčeky sú hrnčeky s fotografiou. Hrnčeky možné potlačiť akýmkoľvek obrázkom a doplniť textom. Vhodné pre normálnu alebo aj pre panoramatickú fotografiu.

Vstúpte
Porcelánový hrnček s fotkou 250 ml6.99

Porcelánový hrnček s fotkou 250 ml

Porcelánový hrnček z ušľachtilého materiál - porcelán extra biely. Hrnčeky možné potlačiť akýmkoľvek obrázkom a doplniť textom. Vhodné pre normálnu alebo aj pre panoramatickú fotografiu.

Vstúpte
Čarovný hrnček s fotografiou 0,25lOd8.99

Čarovný hrnček s fotografiou 0,25l

Obrázok sa zázračne objaví po naliatí horúceho nápoja - rôzne farby, štandard čierny, ale aj modrý, tyrkys, magenta a červený. Fotografiu môžete doplniť textom

Vstúpte
Potlač hrnčekov s farebným vnútrom 0,25 lOd7.49

Potlač hrnčekov s farebným vnútrom 0,25 l

Vyberte z niekoľkých farebných variantov najvhodnejšie k vašej fotografii. Fotografiu môžete doplniť textom.

Vstúpte
Keramický hrnček s fotografiou MAXI - 400 mlOd8.49

Keramický hrnček s fotografiou MAXI - 400 ml

MAXI hrnček 400ml. Poriadny hrnček pre poriadnu kávu. Krásny foto darček s obľúbenou fotografiou. Môžete doplniť akýmkoľvek textom.

Vstúpte
Keramický hrnček Srdiečko Od7.99

Keramický hrnček Srdiečko

Keramický hrnček s fotkou s uškom v tvare srdca. Darujte s vlastnou fotografiou.

Vstúpte
Hrnček s ozdobným uchom 300 mlOd7.99

Hrnček s ozdobným uchom 300 ml

Hrnček s ozdobným uchom v tvare zvierat. Na výber myšiak, delfín, mačka a zajac...

Vstúpte
1.Zakázka2.Fotografie3.Nastavení4.Přehled5.Platba6.Doprava7.Registrace8.Dokončení

Fotohrnek nemusí byť obyčajný a fádny

Chcete niekomu vážne urobiť radosť? Jednoduchá fotografie na bielom hrnčeka svoj účel splní, ale keď pridáte zaujímavejšie podklad a trochu fantázie vo fotoshopoch, môže byť výsledok o veľa krajší. Spracovávame fotohrnky s akýmkoľvek obrázkom, ak bude v dostatočnom rozlíšení a vhodnom formáte.

Na fotohrnek nemusí prísť len portrétne fotka

Väčšina zákazníkov si necháva na fotohrnek vytlačiť portrétnej fotografii. Najmä na pracovnom stole sa potom fotohrneček s portrétom partnera alebo niektorého z detí vyníma dobre a predstavuje kúsok domova v kancelárii. Veľmi pekne však vyzerajú aj hrnčeky s fotkou psíkov alebo mačičiek. Pre milovníkov domácich zvieratiek môže byť taká popoludňajšia káva príjemným momentom v spoločnosti domáceho maznáčika, hoci len na fotografiu.

 

To ale zďaleka nemusí byť všetko. Fotka obľúbeného miesta v prírode, alebo napríklad automobilu, ktorý si raz naozaj kúpite, až budú peniaze, by na vašom pracovnom stole mali mať tiež svoje čestné miesto.